РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

"Полювання" на зарплати в конвертах через субсидії: з'явилася ініціатива ДФС

"Полювання" на зарплати в конвертах через субсидії: з'явилася ініціатива ДФС

 

Державна фіскальна служба пропонує використовувати інформацію про працівників, які отримують зарплату неофіційно, при нарахуванні житлових субсидій, призначенні допомоги з безробіття та інших соціальних виплат.

Про це заявив виконуючий обов'язки голови ДФС Олександр Власов, інформує прес-служба відомства в четвер, 24 січня.

За його словами, відповідний проект вже розроблений і направлений на розгляд до Міністерства фінансів.

"Його прийняття ... дозволить забезпечити захист соціальних інтересів громадян, зокрема, отримання необхідних їм соціальних виплат, пенсійного забезпечення, грошової компенсації в разі отримання виробничої травми або нещасного випадку на виробництві", – сказано в повідомленні прес-служби.

У проекті також пропонується обмінюватися необхідною інформацією між ДФС, Міністерством соціальної політики, Держслужбою з питань праці, Держслужбою зайнятості та Пенсійним фондом.

Власов повідомив, що з вересня по грудень 2018 року роботодавці легалізували працю 1,9 млн осіб, які до цього отримували зарплату в конвертах (саме цю інформацію пропонується враховувати при призначенні/перегляд субсидій).

Нагадаємо, у вересні 2018 року Кабінет Міністрів розпорядився посилити заходи по боротьбі з неофіційними працевлаштуванням.

Пізніше, підбиваючи підсумки року, міністр соціальної політики України Андрій Рева повідомив, що за вказаний період майже 500 тисяч українців вийшли з "тіні", офіційно працевлаштувалися і почали платити єдиний соціальний внесок

Нові статті

Торгівельні партнери