РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

У «Нафтогазі» розповіли, як отримати безкоштовні газові лічильники

 

НАК "Нафтогаз України" згоден встановити безкоштовні лічильники газу в межах капітальних вкладень тільки своїм прямим клієнтам. Про це заявив глава правління НАК Андрій Коболєв на селекторній нараді в уряді, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Коболєв нагадав, що облгази мають в своїх програмах кошти на лічильники, але не бажають їх встановлювати.

"Ми, як" Нафтогаз ", бачимо можливість ставити лічильник в разі, якщо такий лічильник захоче сам споживач. Тобто фактично облгаз підводить трубу до споживача. Ми можемо під'єднатися або з боку облгазу, який зазвичай проти, або з боку споживача", - сказав глава НАК.

Коболєв нагадав, що "Нафтогаз" направив в уряд фінансовий план компанії, в який включені суми на придбання лічильників. "Це гроші, які нам необхідно показувати в бухгалтерському звіті як капітальні вкладення. Без фінансового плану, згідно вашого рішення (уряду - ред.), Ми оплачувати такі речі не маємо права", - додав він.

У свою чергу прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив "Нафтогаз" провести інформування громадян про механізм встановлення лічильників "і вже перейти до того, щоб почати установку і переходити на прямі поставки".

Як повідомляло РБК-Україна, прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Уряду 30 січня заявив, що "Нафтогаз" забезпечить українців безкоштовними лічильниками газу. Він підкреслив, що витрати на лічильники будуть вказані в фінансовому плані НАК.

Коментуючи рішення уряду в той же день глава правління НАК Андрій Коболєв, зокрема, зазначив, що зараз лічильники необхідні для 3 млн господарств. Він не назвав точну суму, яка потрібна компанії для їх установки, але привів приклад не дуже дорогих пристроїв ціною близько 1 тис. Грн.

Нові статті

Торгівельні партнери