РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

що чекає Україну після раптового зниження ціни на газ

що чекає Україну після раптового зниження ціни на газ

 

Зниження ціни на газ, яка була підвищена  в листопаді 2018 року, може відбутися тільки за умови узгодження з Світовим банком і Міжнародним валютним фондом (МВФ), інакше виникне загроза глибокої економічної кризи. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час спілкування з представниками ЗМІ у Вінниці, повідомляє "Укрінформ". 

"Сьогодні питання зміни ціни на газ в бік зниження може бути вирішене тільки у співпраці та за узгодженням зі Всесвітнім банком, Міжнародним валютним фондом. Якщо Україна це зробить в односторонньому порядку, то вона отримає відмову від співпраці від міжнародних партнерів та, як наслідок, глибоку економічну кризу. Це чесна відповідь. Все інше – маніпуляції політиків", – сказав Гройсман.

Нагадаємо, ціна на газ для населення була підвищена з 1 листопада 2018 року. Якщо до підвищення ціни на газ для населення кубометр газу коштував 6 гривень 96 копійок, то з 1 листопада ціна виросте на півтори гривні – до 8 гривень 55 копійок. Ще на 20% газ для населення подорожчає з 1 травня 2019 року. За словами Гройсмана, тоді перед урядом стояв вибір - або подорожчання газу, або дефолт.

При цьому раніше Гройсман закликав місцеву владу не завищувати тарифи на газ і стежити за тим, щоб українці отримували рахунки з обґрунтованими сумами:

 

0:00 / 0:47

Нові статті

Торгівельні партнери