РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

"Субсидію можна проїсти, але тільки один раз": Рева попередив українців

"Субсидію можна проїсти, але тільки один раз": Рева попередив українців

 

Управління соцзахисту населення припинятиме адресну допомогу в разі несплати за житлово-комунальні послуги (ЖКП). Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів.

"Є одна річ, яку я хотів би, щоб усі пам'ятали. Її (субсидію. – Ред.) можна проїсти один раз. Далі, якщо ви не заплатите, вам просто наступної не дадуть", – сказав він.

За словами глави Мінсоцполітики, кожне підприємство, яке надає комунальні послуги, має свою клієнтську базу і, відповідно, свою бухгалтерію.

"Люди мене можуть поправити, якщо я щось скажу не так. Але ви знаєте, що таке не заплатити за електроенергію протягом місяця. До вас відразу прийде контролер з РЕМу (районної електричної мережі. – Ред.) І поставить певні питання. те ж стосується газу. А це основні, скажімо так, оплати", – пояснив Рева.

Якщо таке підприємство побачить, що людині дали гроші, але вона не заплатила, інформація про це надійде в управління соцзахисту, додав міністр. Потім управління припиняє виплату до надходження необхідних коштів.

З 4 березня українці, яким належить субсидія на оплату "комуналки", вперше почали отримувати допомогу від держави "живими" грошима, а не у вигляді взаємозаліку, при якому ЖКП оплачуються "в складчину" субсидіантом і державою. "Сегодня" розібралися, як по-новому розраховуватися цим людям за тепло, воду, газ і світло. Детальніше читайте в статті "Субсидії стали готівкою: як це буде працювати".

Раніше Рева заявив, що українці отримуватимуть в рамках монетизації субсидій в середньому 1681 гривнюЗа фактом сума залежить від розміру призначеної субсидії та в окремих випадках досягає 24 тисяч гривень.

Нагадаємо, термін прострочення з комунальних платежів, при якому можуть скасувати держдопомогу, з двох місяців зменшили до 30 днів. Така зміна стосується боржників, у яких сума заборгованості перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів громадян, тобто 340 гривен

Нові статті

Торгівельні партнери