РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

Облгази України перевірять через завищені платіжки

Облгази України перевірять через завищені платіжки

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) анонсувала перевірки облгазів через отримання українцями завищених платіжок за газ. Про це заявила глава Нацкомісії Оксана Кривенко під час селекторної наради щодо забезпечення населення централізованим теплопостачанням, передає "5 канал".

Перевірки відбудуться вже в березні, а порушників чекають штрафи, попередила Кривенко.

"У березні буде проведено позапланові перевірки операторів газорозподільних мереж, щодо донарахування обсягів ... Будуть детально перевірені обсяги споживання природного газу побутовими споживачами і ті платіжки, які їм виставлені з урахуванням таких донарахувань. Такі перевірки триватимуть по кожному оператору газорозподільних систем протягом п'яти днів. Ми детально проаналізуємо всі виставлені рахунки. І в разі виявлення порушень і невиконання рішень НКРЕКП будемо застосовувати санкції", - повідомила Кривенко.

Нагадаємо, в січні українці, у яких не встановлені лічильники газу отримали "драконівські" платіжки. В "Нафтогазі" тоді закликали направляти скарги на урядову гарячу лінію. У компанії відзначили, що знову діє "божевільна норма" споживання газу – 9,8 кубометра на людину.

Пізніше з'ясувалося, що облгази скасували через суд норму в 3,3 кубометра газу. Тому Кабмін був змушений знову приймати рішення щодо встановлення норми споживання газу, при кожній спробі скасування через суд, зменшуючи її на 0,01 куб. м. На даний момент норма споживання газу встановлена на рівні 3,29 куб. м. 

При цьому чиновники впевнені – проблема зникне, як тільки всі споживачі обзаведуться лічильниками газу. Тому "Нафтогаз" зобов'язали забезпечити українців безкоштовними лічильниками. Компанія вже внесла витрати на встановлення лічильників у фінансовий план.

Нові статті

Торгівельні партнери