РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

Як швидко отримати гроші по субсидії в Ощадбанку

Як швидко отримати гроші по субсидії в Ощадбанку

  

Після старту виплат субсидій готівкою кількість одержувачів таких коштів виявилася значною. Тому держава передбачила можливість записатися для отримання субсидії в відділеннях Ощадбанку, заявив "Громадському" гендиректор директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

"Оскільки досить велика кількість домогосподарств отримують виплати через Ощадбанк, банк вводить спеціальний сервіс, який дає можливість записатися на певний час. Тобто можна вибрати певну дату і час, прийти і без черги потрапити до оператора, який за 10-12 хвилин видасть громадянину гроші і оформить банківський рахунок, на який в подальшому будуть приходити субсидії", - пояснив він.

Музиченко зазначив, що пенсіонерам не потрібно звертатися в Ощадбанк за субсидією, оскільки гроші надійдуть разом з пенсією на пенсійну картку або її принесе листоноша.

 

Фото: Кабинет министров Украины

 

Пенсіонери отримають субсидії з 4 по 25 березня. Решта громадян, яким призначено субсидію, – з 12 березня. 

Нагадаємо, на виплату субсидій "живими" грошима уряд виділив понад 5,5 млрд гривень

Нові статті

Торгівельні партнери