РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

Граничні тарифи на тепло та гарячу воду планують запустити восени

Граничні тарифи на тепло та гарячу воду планують запустити восени

 

У Кабінеті міністрів планують, що програма “Чесна платіжка”, яка обмежує тарифи на тепло і гарячу воду, запрацює з наступного опалювального сезону.

Про це ідеться на сторінці Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у Facebook.

“Плануємо, що програма “Чесна платіжка”, яка обмежує тарифи на тепло та гарячу воду, запрацює вже з наступного опалювального сезону. Після цього оплата за такі послуги має зменшитися по всій країні в середньому на 14%, а в деяких областях навіть більше ніж на 30%”, - зазначив Гройсман.

Він також зауважив, що “зараз у країні спостерігається парадоксальна ситуація, коли ціна на газ для всіх регіонів однакова, а ціна тепла коливається в різних містах від 1300 грн до 2300 грн/Гкал”.

“Міністерство юстиції провело ґрунтовну роботу і сьогодні Кабмін на основі економічних розрахунків ухвалив рішення, що тариф на тепло не може бути вищий за 1400 грн за Гкал”, - сказав Прем’єр-міністр.

Нові статті

Торгівельні партнери