РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

В Україні зменшилися розміри субсидій

В Україні зменшилися розміри субсидій Субсидії на сплату житлово-комунальних послуг в Україні отримують 43% сімей – 6,44 млн домогосподарств. Про це свідчать дані офіційної статистики за лютий-2018.

Середній розмір призначених субсидій знизився в порівнянні з лютим-2017, повідомив Держстат. Ця сума становить 1005,2 грн, що на 36% менше, ніж у лютому минулого року.

Також впала кількість охочих оформити субсидії. За січень-лютий 2018 року за допомогою звернулися 396 тис. сімей – в два рази менше, ніж на початку 2017 року. Субсидії призначили 322 тис. домогосподарств. Сума призначених субсидій становила 352,1 млн грн.

1_24

А ось субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива зросли. Середній розмір такої допомоги склав 3203,7 грн, що на 44,5% більше, ніж в січні-лютому 2017 року.

Число звернень за такими субсидіями теж зросло – кількість призначених виплат підскочило в 1,6 рази.

.png_685

Раніше в Мінсоцполітики нагадали, що автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів громадян здійснюється не в квітні, як повідомили деякі ЗМІ, а в травні та жовтні. Але, залежно від індивідуального запиту одержувача субсидії, перерахунок може проводитися і в інші місяці.

"Наприклад, людина стала пенсіонером або перестала працювати й отримує один дохід – пенсію, тоді вона має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії, для обліку її актуальних доходів", – пояснили в Мінсоцполітики.

Торгівельні партнери