РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

Пільги на ЖКГ надаватимуться тільки дійсно малозабезпеченим

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року  № 389 "Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї" 01 липня 2015 року вступає в дію новий порядок надання пільг. Про це повідомляють в управління соціального захисту області.
Пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватись за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї, в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,10 грн).
Зміни не стосуються інвалідів війни, учасників бойових дій, "чорнобильців" 1 та 2 категорії.
Учасникам війни, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітям війни, жертвам нацистських переслідувань, багатодітним сім’ям, пенсіонерам МВС, ДДУПВП, освіти, медицини, культури, бібліотекарям та інвалідам армії, не прирівняним до інвалідів війни, ветеранам праці, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення з заявою та декларацією, з метою визначення права отримання пільг. При собі необхідно мати наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код усіх членів сім’ї, довідки про доходи (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення.
Стосовно надання довідкової інформації та роз’яснень звертайтесь до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Нові статті

Торгівельні партнери