РАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬРАДА ЗОБОВ'ЯЗАЛА УКРАЇНЦІВ ПРОВОДИТИ ЕНЕРГОАУДИТ БУДІВЕЛЬ

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ЖИТЛА У СЛОВАЧЧИНІ

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЕНЕРГОБЕЗПЕКУ УКРАЇНИ

Німецький експерт: Україна має три роки на розвиток сонячної енергетики В УКРАЇНИ Є ДВА-ТРИ РОКИ НА РОЗВИТОК СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

АВАРІЙНА СЛУЖБА

 

АВАРІЙНА СЛУЖБА ТзОВ "ПАСІЧНА-ІФ"

Новини

зареєстровано ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ"

зареєстровано ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ" 24 липня сталася довгоочікувана подія для багатьох зацікавлених у підвищенні енергоефективності багатоквартирних будинків. Сьогодні у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації було зареєстровано ДЕРЖАВНУ УСТАНОВУ "ФОНД ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ". 


Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань держава в особі Кабінету Міністрів України зі статутним капіталом у розмірі 100 млн грн створила Фонд енергоефективності на виконання однойменного закону. 

Місцезнаходження зазначеної організації – на території адміністративної будівлі Мінрегіону по вул. Ділова, 24. 
Відповідно до Статуту про Фонд енергоефективності, Директор Фонду та інші члени Дирекції обираються та призначаються на конкурсних засадах у порядку, визначеному Наглядовою радою строком на три роки.
На сьогодні Наглядова рада не сформована. Рада формується в складі двох представників від Кабміну, двох незалежних членів і одного представника від міжнародних донорів. Один з членів Наглядової ради обирається головою Наглядової ради простою більшістю голосів усіх призначених членів Наглядової ради відкритим голосуванням.

Саме тому для здійснення всіх технічних питань щодо реєстрації Фонду у порядку, визначеному законодавством, було призначено тимчасово виконуючого обов’язки директора Фонду, яким стала ГОЛОВАТЮК-УНГУРЯНУ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, яка донині представляла Офіс підтримки реформ Мінрегіону України.

Тож можна констатувати, що Фонд енергоефективності офіційно створено, тепер на черзі - відбір кандидатів до Наглядової ради та дирекцій Фонду. Ймовірно, після усіх бюрократичних дій, повноцінну роботу Фонду варто очікувати вже наступного року.

Торгівельні партнери